Roland Lundberg kniv
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND LUNDBERG, kniv, Piteå, monogramsignerad samt daterad RL -78, skaft helt i björk, blad i stål, slida helt i björk med graverad dekor, längd ca 19,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Skada vid blad
718086
2019-12-30