Samekniv, osignerad

Samekniv, osignerad
Samekniv, osignerad
Samekniv, osignerad
Samekniv, osignerad

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SAMEKNIV, osignerad, skaft i horn och björk, blad i stål, slida i horn och läder, längd ca 20 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Bruksslitage

718090

2019-12-30