Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS BJÖRKQUIST(1900-1991): "Skogsglänta med räv", signerad N Björkquist, olja på duk, 58x68 cm
Duken med bucklor, samt. något ospännd
718097
2019-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här