Bruno Mathsson Jetson fåtölj

Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Bruno Mathsson Jetson fåtölj

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och i brunt konstläder, nackkudde i textil, sitthöjd ca 45 cm

Slitage och skador

718099

2019-12-25