Bruno Mathsson Jetson fåtölj
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och i brunt konstläder, nackkudde i textil, sitthöjd ca 45 cm
Slitage och skador
718099
2019-12-25