Curt Asker

Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT ASKER, 3 st etsningar, kompositioner, signerade, konstnärens exemplar samt en numrerad 35/49, bladmått 27x40 cm

718102

2020-01-06