Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CURT ASKER, 2 st etsningar, kompositioner, signerade, konstnärens exemplar samt en numrerad 29/49, bladmått 27x40 cm samt 40x27
Oramade. Mjukt veck i ett av hörnen
718104
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här