Curt Asker

Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker
Curt Asker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CURT ASKER, 2 st etsningar, kompositioner, signerade, konstnärens exemplar samt en numrerad 29/49, bladmått 27x40 cm samt 40x27

Oramade. Mjukt veck i ett av hörnen

718104

2019-12-29