Golvarmatur mässing

Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing
Golvarmatur mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, teak och mässing, 1900-talets mitt, märkt "HW Armatur", höjd ca 118 cm, dock höj- och sänkbar

Smärre slitage

718107

2019-12-25