Rune Jansson oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RUNE JANSSON (1918-2014): Landskapsmotiv, signerad och daterad Rune Jansson -52, olja på duk, 32x40 cm
Kuntoraportti
718125
Päivämäärä:
2019-12-27