Sigurd Persson "Gripsholm"

Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson
Sigurd Persson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIGURD PERSSON, 36 delar, "Gripsholm", glasservis, 1900-talets mitt, Kosta, slipad dekor, 12 vinglas höjd 16 cm, 12 starkvinsglas höjd 13,5 cm, 12 selterglas höjd 7,5 cm

Bruksslitage

718148

2020-01-05