Knivar 3 st

Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KNIVAR, 3 st, bestående av 1 morakniv med skaft i masurbjörk, 2 sameknivar, varav 1 signerad TF.82, skaft i horn samt trä, blad i stål, slidor i horn,trä och läder, varav den ena med vildssvinshud, längd ca 17-24 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Bruksslitage

718150

2019-12-30