Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, empire, 1800-tal, för 6 st ljus, stomme i bemålad plåt, beslag i mässingsplåt, diameter ca 43 cm
Omfattande slitage
718179
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här