Corneille

Corneille
Corneille
Corneille
Corneille

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurer, signerad och daterad Corneille, numrerad 48/75, silkscreen, bladmått ca 68x50 cm,

Oramad

718182

2019-12-27