Bamse Kraghe Jacobsen

Bamse Kraghe Jacobsen
Bamse Kraghe Jacobsen
Bamse Kraghe Jacobsen
Bamse Kraghe Jacobsen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAMSE KRAGH-JACOBSEN (Danmark, 1913-1992): Komposition, signerad och daterad -70, 134/260, färglitografi, bildmått ca 38x61 cm

Oramad, gulnader/fläckar

718185

2019-12-28