Förrättsbestick

Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick
Förrättsbestick

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALLADSBESTICK, 4 dlr, silver, Paris, minerva stämplade, originaletui, längd ca 15-19 cm, vikt ca 164 g

Bruksslitage

718206

2019-12-26