Kakfat i silver och kristall

Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall
Kakfat i silver och kristall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAKFAT, på fot, silver samt Baccaratkristall, omkring sekelskiftet 18/1900-talet, Paris, minervastämplar Minerva, kristall med etsad dekor, höjd ca 9, diamater ca 21 cm

Obetydligt slitage

718207

2019-12-26