Golvurnor

Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

GOLVURNOR, 2 st snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, målad dekor i emaljfärger samt förgyllning, höjd ca 62 cm

Bruksslitage

718209

2019-12-30