Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
GOLVURNOR, 2 st snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, målad dekor i emaljfärger samt förgyllning, höjd ca 62 cm
Bruksslitage
718209
2019-12-30