Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR / BREVPRESS, 1900-talets mitt, i form av borzoi hund i brons, marmorsockel, höjd 13, 24x12 cm

Nagg

718211

2020-01-12