Fruls Tilpo färglitografier

Fruls Tilpo färglitografier
Fruls Tilpo färglitografier
Fruls Tilpo färglitografier
Fruls Tilpo färglitografier
Fruls Tilpo färglitografier
Fruls Tilpo färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FRULS TILPO (född 1960): (5) Figurscener, signerade Tilpo, färglitografier, bladmått ca 62x78 cm, oramade

Hanteringsveck, smärre skador

718213

2020-01-12