Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EJNAR KOHLMANN (Finland 1888-1968): Fjällandskap, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
718248
2019-12-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner