Klubbat för:
3 800 SEK
5 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, Rörstrand golvvas, stengods, harpälsglasyr, märkt undertill R med 3 kronor SWEDEN CHS SDA, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, repor, nedslipad vid mynning
718271
2019-12-24