Sideboard Maxalto

Sideboard Maxalto
Sideboard Maxalto

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, matbord, B & B Italia, fanerat med ek, rund skiva, höjd 73, diameter 175 cm

Smärre slitage och kantnagg

718272

2020-03-08