Sideboard Maxalto
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
ANTONIO CITTERIO, matbord, B & B Italia, fanerat med ek, rund skiva, höjd 73, diameter 175 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage och kantnagg
718272
Päivämäärä:
2020-03-08