Royal Copenhagen figuriner
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN (2) satyrer med oilka djur, stämplade och numrerade 2113 och 433, den med kråkan är i godset signerad Christian Thomsen och är andrasortering, höjd mellan ca 17-21,5 cm
718275
2019-12-27