Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, figurin i foprm av tax, stämplad samt numrerad 856, andrasortering, höjd ca 19 cm

718276

2019-12-27