Goebel figuriner

Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner
Goebel figuriner

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOEBEL (3) figuriner i form av fåglar, bl a koltrast, stämplade och med nummermärkning i godset, höjd ca 13-21 cm

Nagg på koltrastens stjärt

718278

2019-12-27