Ernst Fuchs färgetsning

Ernst Fuchs färgetsning
Ernst Fuchs färgetsning
Ernst Fuchs färgetsning
Ernst Fuchs färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ERNST FUCHS (1930-2015): (2) Fantasi - Surrealistiska motiv, signaerade och numrerade, screentryck på duk, ca 60x43 resp 97x60 cm

Oramade

718294

2019-12-27