Flamländsk skola damporträtt

Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt
Flamländsk skola damporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (ca 1770): Damporträtt, olja på duk, 66 x 56 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Uppfodrad, ställvisa skador

718302

2020-03-08