Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (ca 1770): Damporträtt, olja på duk, 66 x 56 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Uppfodrad, ställvisa skador
718302
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här