Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, England/Irland, glas, slipad dekor, höjd 22,5 cm

Obetydliga nagg

718311

2019-12-29