Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
SKED, barockstil, 1800-tal, silver, stämplad FS, skaftet med genombruten dekor krönt av figurer, bladet med graverad dekor och initialer P.A., längd 19, vikt 47 g
PROVENIENS: Familjen Kempe-Björling
718314
2019-12-27