Åmells Möbler matgrupp
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, matgrupp, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålat, bestående av: 6 stolar, matbord, bordet höjd 74, diameter 128, 3 iläggsskvivor 60 vadera, sitthöjd 43 cm
Slitage och färgbortfall
718316
2019-12-24