Wilhelm Kåge oljemålning

Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Balettdansös, signerad och daterad Kåge 46, olja på pannå, bildyta ca 45x37 cm

718317

2019-12-26