Paul Schubert akvarell

Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL SCHUBERT (samtida): Björk, signerad och daterad Paul Scubert -82, akvarell, bladmått ca 52x38 cm

718325

2020-01-10