Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN, tusch, signerad, daterad -65, ca 32x42 cm

718327

2019-12-26