Theresia Sandström olja

Theresia Sandström olja
Theresia Sandström olja
Theresia Sandström olja
Theresia Sandström olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981), olja på duk, signerad Th Sandström, 40x52 cm

718329

2019-12-25