Bo Vikbladh blandteknik

Bo Vikbladh blandteknik
Bo Vikbladh blandteknik
Bo Vikbladh blandteknik
Bo Vikbladh blandteknik
Bo Vikbladh blandteknik
Bo Vikbladh blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO VIKBLADH, blandteknik på duk, "Inspiration från Grekland", signerad samt daterad 1997, ca 46x38 cm

718331

2020-01-02