Rolf Mellström olja

Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Sjöfåglar, signerad och daterad Rolf Mellström 1918, olja på duk, ca 50x61 cm

718345

2019-12-28