Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, porslin, satsuma, Japan, 1900-tal, polykrom dekor av figurer, höjd 57 cm.

Sedvanligt slitage.

718353

2020-01-04