Hans Wegner

Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner
Hans Wegner

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS J. WEGNER, bord, fanerat i mahogny, troligen utförd av Johannes Hansen, höjd ca 74, 260x110 cm

Bruksslitage

718362

2019-12-25