Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS J. WEGNER, bord, fanerat i mahogny, troligen utförd av Johannes Hansen, höjd ca 74, 260x110 cm
Bruksslitage
718362
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här