Lanternor 2 st 1900-talets början

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

800 SEK

LANTERNOR, 2 st, 1900-talets början, mässing, med rött och grönt glas, elektrifierade, höjd ca 25 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

718370

2020-01-05