Ulf Trotzig

Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925- 2013): (3) Kompositioner, signerade, etsning/torrnål, bladmått ca 80x60, 60x83 samt 39x50 cm

Oramade, hanteringsveck

718376

2019-12-28