Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, 1700-talets första hälft, senbarock, mässing, undersida stämplad HGK (Kungliga Husgerådskammaren), fotplatta med uppvikt kant, höjd 12 cm
Ytslitage och mindre bucklor
718380
2019-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här