Ljusstake mässing

Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKE, 1700-talets första hälft, senbarock, mässing, undersida stämplad HGK (Kungliga Husgerådskammaren), fotplatta med uppvikt kant, höjd 12 cm

Ytslitage och mindre bucklor

718380

2019-12-24