Cecilia Haupt

Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): "Pitbull", signerad Cecilia Haupt, numrerad 43/260, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm

Oramat blad

718385

2020-01-07