Alfred Thörne

Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne
Alfred Thörne

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Skogslandskap, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, ca 75x124 cm

718391

2019-12-26