Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
GROGGSKEDAR, 10 st, med Finlands landskapsvapen, silver och emalj, delvis förgyllda, längd 17 cm, vikt totalt ca 130 g, Auran Kultaseppä Oy, Åbo, 1950 / 60-tal.
Gravyr.
718392
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här