Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1934-50, höjd 10- 13 cm.

"Tema Goebel"

Ytslitage, krackelyr, en av dem med små nagg, en med ett litet nagg kring foten.

718403

2020-01-24