Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 4 st figuriner, Goebel, Tyskland, 1934-50, höjd 10- 13 cm.
"Tema Goebel"
Ytslitage, krackelyr, en av dem med små nagg, en med ett litet nagg kring foten.
718403
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här