Bröderna Andersson fåtölj

Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj
Bröderna Andersson fåtölj

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj, 1950-tal, stoppad textilklädsel, etikettmärkt Bröderna Andersson ekenässjön, sitthöjd c 43 cm

Torkad stoppning, visst slitage kring klädsel

718404

2019-12-27