Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, figurin, Goebel, Tyskland, 1940-50, längd 16 cm, höjd 12 cm.

"Tema Goebel"

Ytslitage, ett nagg på basen.

718409

2020-01-24