Golvlampa / bordslampa

Golvlampa / bordslampa
Golvlampa / bordslampa
Golvlampa / bordslampa
Golvlampa / bordslampa
Golvlampa / bordslampa
Golvlampa / bordslampa

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA / BORDSLAMPA, möjligen Orrefors, färgat glas, mässingsfärgad metall, höjd 88 cm inkl sockel

Slitage, ett nagg, något skev, ej funktionstestad

718418

2020-01-10