Samekniv signerad halvhorn

Samekniv signerad halvhorn
Samekniv signerad halvhorn
Samekniv signerad halvhorn
Samekniv signerad halvhorn
Samekniv signerad halvhorn
Samekniv signerad halvhorn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMEKNIV, halvhorn, oidentifierad, monogramsignerad möjligen GU, skaft i masur samt renhorn, blad i stål, slida i graverat renhorn, längd ca 19 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Obetydligt slitage

718439

2019-12-30