Samekniv signerad halvhorn
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SAMEKNIV, halvhorn, oidentifierad, monogramsignerad möjligen GU, skaft i masur samt renhorn, blad i stål, slida i graverat renhorn, längd ca 19 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Obetydligt slitage
718439
2019-12-30